HELLAS
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
HELLAS

Ellada..ένα forum για τον κάθε έλληνα..
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Latest imagesLatest images  ΕγγραφήΕγγραφή  Σύνδεση  

 

 likos mixtape

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
jim_nut18
Συντονιστής



Άντρας Αριθμός μηνυμάτων : 142
Ηλικία : 36
Τόπος : t
Ενδιαφέροντα : h
Registration date : 10/09/2007

likos mixtape Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: likos mixtape   likos mixtape Icon_minitimeΤρι Σεπ 25, 2007 1:06 pm

likos mixtape


likos mixtape Cover-1

Χρήστος «Λύκος» Κουλαξίζης
Ιστορία 2000 – 2006

Το mixtape που έχετε στην κατοχή σας αυτή την στιγμή δεν είναι ένας ολοκληρωμένος μουσικός δίσκος. Πρόκειται για το μάζεμα των κομματιών που γράφτηκαν την περίοδο 2000-2006, τα προσωπικά μου τραγούδια και αυτά που έγιναν μέσα στα πλαίσια συγκροτημάτων στα οποία υπήρξα μέλος. Οι περισσότερες ηχογραφήσεις έχουν γίνει στα σπίτια μας, οπότε η ποιότητα δεν είναι και η καλύτερη, τουλάχιστον ακούγονται! Υπάρχουν και αρκετά κομμάτια τα οποία δεν μπήκαν, είτε επειδή η ποιότητα ήταν πολύ χαμηλή, είτε επειδή χάθηκαν με το πέρασμα του χρόνου. Κατά καιρούς «ανέβαζα» κομμάτια σε διάφορα sites αλλά ποτέ δεν κατάφερα να γράψω έναν ολοκληρωμένο δίσκο. Το 2007 θα με βρει μέσα στο studio Αφετηρία να ετοιμάζω επιτέλους το υλικό μου στην μορφή που το θέλω, γι’ αυτό και αποφάσισα να μαζέψω και να δώσω όλα τα προηγούμενα κομμάτια απλά για να υπάρχει κάτι μέχρι να ολοκληρωθούν τα σχέδια που έχω στο κεφάλι μου. Αν όλα πάνε καλά, σύντομα θα υπάρξει και ένας live δίσκος με παλιά αλλά και νέα κομμάτια καθώς επίσης και μία ορχηστρική συλλογή. Ευχαριστώ τους ανθρώπους που με βοήθησαν και με στήριξαν μέχρι σήμερα, τους ανθρώπους με τους οποίους υπήρξαμε έστω και για λίγο σε κοινά μουσικά σχήματα και όσους μοιραστήκανε το ταξίδι μου μέσω των τραγουδιών μου. Ελπίζω το μέλλον να μας βρει να τραγουδάμε παρέα σε ζεστούς χώρους και να κοιτάμε μπροστά…

02/12/2006
Χρήστος «Λύκος» Κουλαξίζης

likos mixtape 352gej5

Κώδικας:
pass:jim_nut18
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.google.gr
 
likos mixtape
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
HELLAS :: Downloads :: Ελληνική Μουσική-
Μετάβαση σε: